Our product range includes a wide range of frp slotted channel, frp structural channel, frp channel s and frp channel suppliers in bengaluru.
₹ 180 / Meter Get Latest Price
| Thickness | 3mm, 4mm |
| Color | Multicolor |
| Size | Any |
| Material | FRP |
| Shape | c |
₹ 125 / Meter Get Latest Price
| Material | FRP |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | Up to 8 mm |
| Weight | Up to 3 Kg |
| Length | Up to 1 m |
₹ 135 / Meter Get Latest Price
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | Up to 25 mm |
| Material | FRP |
| Available Color | Yellow, Dark Gray |
| Length | Up to 1 m |
Get Latest Price
Mukund Bharuchkar (Partner)
Electro Transcore
B/H Amoli Orgaanics, Plot No 858-859, Umraya
Padra - 391440, Vadodara, Gujarat, India